Syze prada per femra

Shitet nga: prada 06 Gsh 09:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

70 EUR   79 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për femra
PRADA per femra te reja ngjyr te zez dhe te bardh. shiten bashk me kutin kellefin fshiresen e xhamit dhe karten e vet 79 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim