Syze D&G

Shitet nga: Syze D&G 11 Gsh 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për femra
Shiten ose nderrohen syze D&G origjinale (2013),te blera ne Itali dhe te pa perdorura.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim