Portofal PRADA per femra teper cilesor

Shitet nga: Klayd 30 Nën 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për femra
Shitet Portofol Femrash Prada
Ngjyre e kuqe me shkelqim dhe lekura nga brenda.
Aspak i perdorur.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim