Tostier dhe nje thekse buke

Shitet nga: lenci 25 Sht 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
shes nje tostier profesionale dhe nje thekse buke profesionale bashk me kto dhe nje mikroval cmimi i arsyeshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim