Stufa drush edhe me furre

Shitet nga: Blerim 08 Nën 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

520 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
Modele stufash dhe furrash nga 52000 deri 61500 leke. Per me shume info telefononi 0672223094

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim