Shtrydhse frutash

Shitet nga: Naim 22 Maj 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
Shtrydhse frutash pothuajse
E re
Shum praktike
Sitet bask me furcen
Dhe nje berdhak te vetin
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim