Mikroval dhe ngrohes biberoni

Shitet nga: Besi 03 Dhj 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 LEK   30 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
mikroval per bebe dhe ngrohes biberoni dhe ushqimesh me kavanoz per bebe mikrovala 2000 lek te reja ngrohesi 1500 lek te reja te dy bashk 3000 lek te reja
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim