Kondicioner

Shitet nga: dori 23 Qer 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
Outdoor Unit Type PI-120,
Product Type PI-120,
Power supply =220/240V~/50Hz,
Rated Cooling Input =1.3 KW,
Rated Heating Input = 1.2 KW,
Max.Input Current = 7.2 A,
Max.Input Power = 1.6 KW,
Regriferant R22,
Regriferant Quantity =0.67 Kg,
Water-proof Class IPX4,
Outdoor Unit Net Weight =33 Kg,

Eshte i perdoru 4 muaj,eshte i mbushur me gaz dhe ka dhe 3 metra tub.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim