sobe me korent dhe gaz ne gjendje shume te mire ..

Shitet nga: erind 09 Dhj 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

165 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
sobe me korent dhe gaz ne gjendje shume te mire ..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim