panel diellor

Shitet nga: xhulio 02 Dhj 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Panel diellor per vila eshte nji panel nga me te shtrenjtet me tuba qelqi cmimi aktual qqe kushton ne dyqan shitet 1400 euro une e shes per arsye se e kam mare per nji borxh qe me kane pasur . E shes 800euro . 0665431766
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim