kondicioner

Shitet nga: fatjon 06 Dhj 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

110 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
kondicioner pa tuba 2 jave I perdorur ka 1 vit garanci
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim