Sobe druri

Shitet nga: ilir 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

16 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Sobe druri per ngrohje dhe gatim, ka edhe furre per pjekje. vetem dy muaj e perdorur. Shitet me gjithe tuba dhe aksesoret e saj. Shitet per arsye se kam marre sobe me pelet.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim