Sob profesjonale

Shitet nga: paisje 25 Krr 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet sob profesjonale me 4vatra dhe me fure te gjitha me gas inoks shum ekonomike flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim