Sob me fur dhe me pjanar du me gaz dhe 2 me korent

Shitet nga: Olsi 21 Nën 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Sobe me gaz dhe me Korent gjith ashtu dhe me furre 9000 lek I diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim