Sisteme ajerimi

Shitet nga: Eugen 26 Nën 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Kondicioner,marka euroair,ne gjendje perfekte,mbulon deri ne 300 m3,1 vit i perdorur,3fazor.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim