Sisteme ajerimi

Shitet nga: Eugen 26 Nën 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Kondicioner,marka euroair,3 fazor,mbulon nje siperfaqe prej 250 m3,1 vit i perdorur.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim