Paisje guzhine

Shitet nga: milo 26 Maj 08:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shitet sob me 4 vatra dhe me fur me gaz
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim