Ngrohese cilesore me pllake qeramikeOLIMPIA SPLE..

Shitet nga: gesi 16 Dhj 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes ngrohese cilesore me pllake qeramike e markes OLIMPIA SPLENDID,me 2 shkalle ngrohje 1800 w,ne gjendje shume te mire funksionale dhe estetike,cmimi 2.500 leke,eshte blere para 2 vitesh 5.800 leke,dhe eshte perdorur pak
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim