Kondicionere General Inverter

Shitet nga: Bledar Beqiri 28 Nën 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Fujitsu General ofron një game të gjerë të produkteve nga dhoma të mëdha, për dhoma gjumi dhe dhoma e fëmijëve. Ne bëjmë dhomën tuaj më të rehatshme me një gamë të gjerë të llojeve kondicioner nga tipi muri tavan me filtra automatike dhe funksionet e pastrimit që përmirësojnë funksionin pastrimin e ajrit. Sigurisht që këto modele të jane shumë efikas dhe që konservojne energji elektrike.

Njësitë e brendshme mund të instalohen lehtë në vendet e optimale me nje lidhje të thjeshtë te tubacioneve.
Konsumatori mund të zgjidhe njësitë e brendshme te përshtatshme për ambiente të ndryshme të instalimit nga një linje e bollshme duke përfshirë muralet, dysheme, kasetë, Kanalore, etj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim