Kondicioner portativ vete ftohes

Shitet nga: Beni 02 Tet 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet per arsye mos perdorimi .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim