Kondicioner i madh

Shitet nga: erald 28 Nën 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shesim kondicioner te madh.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim