KONDICIONER DELONGHI 1800 BTU NE GJENDE PERFEKTE

Shitet nga: liri 24 Sht 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
KONDICIONERI ESHTE PER AMBJENT DERI NE 70 M KATROR FTOH DHE NGROHE SHUME MIRE, I SAPO MBUSHUR ME GAZ
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim