KALDAJE ME NAFT

Shitet nga: FLORJANT 13 Nën 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
KALDAJE ME NAFT E PA PERDORUR E ARDHUR NGA JASHT
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim