IDEAL KAMINA OXHAQE

Shitet nga: IDEAL - Kamina 08 Nën 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Ju ofrojm oxhakun qe keni enderruar me cilesi te cilen ju garanton experienca shume vjecare qe nga viti 2003.

Tek ne mund te gjeni : Kamina, Kamina Montues, Kamina Elektrik, Kamina te kompletuar (të importuar nga Italia), Etj..

Na gjeni në :
Magjistrale : Prishtinë - Shkup - Kilometri i 15.

Për më shumë modele dhe punët qe ne i kemi bërë mund të informoheni në këtë uebfaqe : www.Kamin.al ose www.oxhaqe.al


Nr kontaktues : +37744/124-992, 049/160-128, 044/944-305
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim