IDEAL - OXHAQE ELEKTRIKE

Shitet nga: IDEAL - Kamina 08 Nën 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Ju ofrojm oxhakun qe keni enderruar me cilesi te cilen ju garanton experienca shume vjecare qe nga viti 2003.Tek ne mund te gjeni : OXHAQE, OXHAQE MONTUESE, OXHAQE ELEKTRIKE, OXHAQE TE KOMPLETUAR (Të importuar nga Italia), etj..Për më shumë ju lutem na vizitoni në :

http://www.facebook.com/IdealKamina

http://www.oxhaqe.al/


Adresa :
Magjistrale Prishtinë - Shkup ( Kilometri i 15 ).

Tel : +37744124992

oxhaqe, kamina, kamina kosove, stufa, ideal kamina, fireplace, ideal kosove, oxhaqe kosove
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim