2 KONDISIONER

Shitet nga: turi 08 Sht 07:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
SHES 2 KONDISIONER TE PERSHTATSHEM PER CDO LLOJ AMBIENTI. TE LEVIZSHEM (JO TE VENDOAUR NE MUR) NE GJENDJE SHUME TE MIRE.CMIMI 10.000 LEKE TE REJA COPA
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim