Lavatrice

Shitet nga: Geri 20 Nën 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Lavatrece Miele, e perdorur e sapo ardhur nga gjermania ne gjendje perfekte, Jane 10 cope ne gjendje.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim