Lavatrice whirlpool aa600

Shitet nga: frederik 04 Nën 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

139 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
ne gjendje prefekte
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim