Lavatrice FINLUX

Shitet nga: Lavatrice 17 Tet 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Ne gjendje pune
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim