Lavatriçe e gjendje shume te mire

Shitet nga: Sergo 04 Dhj 08:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shitet lavatriçe ne gjendje shume te mire pune i vetmi difekt qe ka eshte doreza e deres por qe eshte i riparushem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim