Furre+pjanure

Shitet nga: Geri 20 Nën 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Furre gjermane bauknecht bashke me pjanuren te perdorura te erdhura nga gjermania ne gjendje perfekte, tre muaj garanci.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim