Frigorifer i vogel

Shitet nga: Frigorifer i vogel 04 Krr 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frigorifer i vogel 12.000
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim