Frigorifer i perdorur

Shitet nga: Eri 05 Dhj 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Te perdorura.....soba 150 mije leke......frigoriferi ngrires me kate zeus 100 mije leke.....pjeksia e mishit sufllaqe 200 mije leke
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim