Frigorifer gjeneralelektrik

Shitet nga: vojsava oparaku 10 Dhj 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
OKAZION
shitet frigorifer gjeneralelektrik i ri i blere ne greqi, teper cilesor.. Eshte me dy dyer dhe me ftofje ekstra ,
Eshte blere 2000 euro dhe shitet 1000 euro .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim