Frigorifer gjeneralelektrik

Shitet nga: vojsava 22 Nën 08:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
shitet frigorifer gjeneral elektrik i blere ne selanik ,eshte i ri fare i paperdorur , eshte me dy dyer dhe super i pershtatshem per te gjitha ftofjet,eshte blere 1800 euro dhe shitet 1000 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim