Frigorifer gjeneralelektrik

Shitet nga: vojsava 10 Sht 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
OKAZION shitet frigorifer gjeneralelektrik i ri i paperdorur fare ...eshte blere ne greqi,,,eshte blere 1800 euro dhe shitet 1ooo euro ,eshte me dy kanate
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim