Frigorifer SCOTSMAN

Shitet nga: Shkelzen Caca 28 Qer 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frigoriferi eshte ne gjendje shum te mire. Ngjyre inox, 3 fazor. Sapo eshte sjell nga Italia. Ky lloj frigoriferi me se shumti perdoret neper restorante per prodhimin e akullit, shum te nevojshem per rujten e peshkut ne vitrinen e restorantin.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim