Frigorifer

Shitet nga: Xheni 08 Dhj 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
General Electric,amerikan. Eshte i ri dhe me garanci. Eshte ne ngjyre te bardhe dhe me dy dyer dhe teper cilesor. Eshte frigorifer bashkohor me te gjihe parametrat e duhura. Eshte blere 2000euro dhe shitet 1000euro nje okazion qe sduhet humbur.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim