FRIGORIFER GJENERAL ELEKTRIK

Shitet nga: vojsava oparaku 26 Nën 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
OKAZION
SHITET FRIGORIFER GJENERAL ELEKTRIK ME DY DYER TEPER CILESOR ,ESHTE AMERIKAN DHE ,ESHTE NGJYRE E BARDHE ME TE GJITHA PARAMETRAT E DUHURA..ESHTE I RI FARE I PAPERDORUR I PORSAARDHUR NGA SELANIKU
ESHTE BLERE 1800 EURO DHE SHITET 1000 EURO
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim