FRIGORIFER GJENERAL ELEKTRIK

Shitet nga: vojsava oparaku 23 Nën 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
OKAZION
SHITET FRIGORIFER GJENERAL ELEKTRIK AMERIKAN I RI I PAPERDORUR FARE
ESHTE NE NGJYRE TE BARDHE DHE TEPER CILESOR .ESHTE ME DY DYER DHE I PERSHTATSHEM PER TE MIREMBAJTUR TE GJITHA LLOJET E USHQIMIT .ESHTE BLERE NE SELANIK 1800 EURO DHE SHITET 1000 EURO
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim