Lavastovilje Indesit

Shitet nga: Besi 29 Krr 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Enëlarëse
Shitet Lavastovilje Indesit(Modeli DIS 14). Eshte e perdorur dhe ne gjendje shume te mire. Inkaso.Permasat lartesia:82 cm, gjeresia : 45 cm, thellesia 55 cm. Klasi i energjise :AAA.Mban 10 komplete. Permban 4 programe larje. Garancia : 6 muaj.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim