Shompo per femije

Shitet nga: xeni 05 Nën 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

65 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Veshje
shiten shampo bebe me shumic. te importuara nga gjermania
shmpo per femij dhe shampo
trupi per te ritur cmimi i dikutushem per te gjitha total jan
6400 2200e per te gjitha i diskutushem.per koli 65lek copa
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim