Pompe Gjiri elektrike ( NUK) e-motion

Shitet nga: Pompe NUK e-motion 03 Qer 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 000 LEK   8 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Veshje
Shitet pompe per thithje qumeshti gjiri elektrike e markes nuk.
Pompa eshte perdorur vetem 2 jave dhe eshte ne gjendje te re dhe mire funksionale.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim