Kepuce per femije Nr 28

Shitet nga: Manuela 15 Maj 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Veshje
Shes kepuce per femije, numri 28.
Te paperdorura asnjehere, te blera ne Greqi, te bukura dhe shume te forta - lekure origjinale. Ngjyra Blu me nje shirit te bardhe. Cmimi 1500 leke.

Te bukura si per djem ashtu edhe per vajza.Kontaktoni ne numrin e telefonit: 068 5405947
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim