Atlete per vajza te markes GEOX Nr. 26

Shitet nga: Manuela 15 Maj 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 LEK   2 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Veshje
Shes atlete per vajza te vogla, origjinale te markes GEOX, te blera ne Gjermani.
Te perdorura shume pak, numri 26. Shume te bukura, te forta dhe te rehatshme.

Cmimi 1000 leke.


Kontaktoni ne numrin e telefonit: 068 5405947
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim