Krevat per femije

Shitet nga: Idlir Mezini 15 Nën 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shitet krevat bashke me dyshek per femije nga 0-6 vjec i markes Mothercare. Krevati eshte druri, ngjyre lisi me permasat 70-140cm, me 3 nivele lartesie dhe parmake te cmontueshem sipas moshes se femijes. Gjendje shume te mire, shume pak i perdorur.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim