Karroce per femije Stokke me dy pjese

Shitet nga: Ana 01 Nën 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

42 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shes karroce Stokke, ngjyre bezhe ne gri, e pajisur me pjesen govate qe sherben per beben e shtrire dhe karrocen per nje kohe me te vone, kur femija rri ulur. Ky set me dy pjese eshte i pajisur me cante te pozicionuar nen ndenjese dhe me mbulesen kunder shiut e te ftohtit siç dallohet ne foto.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim