Karroce per femije CHICCO LIVING me 3 pjese

Shitet nga: ida 14 Nën 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
karroce per femije chicco living, ngjyre bojeqiell me blu, me 3 pjese te ndryshme (perfshire pjesen per makine) e perdorur ne gjendje shume te mire. Si aksesore eshte mbulesa dhe dysheku. E njejte si te fotot
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim