Karroce chicco

Shitet nga: Alban 15 Nën 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
karroce chicco eshte e pershtatshme per ne shqipri sepse ka rrota me goma te medha dhe eshte shume potente si karroce..per 3000 leke te reja
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim