Karroce + carseat + kosh

Shitet nga: Ina 18 Qer 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Tirane, shitet set karroce me tre pjese qe perfshin kosh oval + carseat + karroce Prenatal 250 EUR.
Seti eshte i plote me te gjithe aksesoret: strehe dielli, mbulese per shi, mbulese termike per dimer, cante. Secili element eshte perdorur vetem 2 muaj. Eshte blere 500 Euro. Seti nuk ka demtime dhe shitet per arsye mosperdorimi. Ngjyra bojeqielli me kafe, mund te perdoret per te dyja gjinite. Mund te me kontaktoni per cdo informacion tjeter.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim